AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 48. seminarium w ramach naszego cyklu. W piątek, 13 maja o godzinie 11.00 w sali 202 Instytutu Archeologii UWr przy Szewskiej 48 we Wrocławiu będziemy mieli okazję spotkać się z dr. Józefem Bednarczykiem z Wydziału Archeologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, który przybędzie z wykładem: „Wykrywacz metali w badaniach osadnictwa kultury przeworskiej na Kujawach”. Cieszy nas, że spotkanie po części będzie miało charakter warsztatowy – Prelegent zaprezentuje do wglądu oryginalny materiał zabytkowy, pochodzący z wieloletnich badań. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Gorąco polecamy Państwu lekturę najświeższego tomu Extra limites. Continuatio – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz