AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

na początku Nowego Roku, życząc Państwu wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo zdrowia!!! chcielibyśmy zaprosić na 45. spotkanie w ramach naszego projektu. W przyszły piątek, tradycyjnie o godzinie 11.00, tym razem w Poznaniu, w Collegium Historicum UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7 w sali 2.123 miło nam będzie gościć prof. Henryka Machajewskiego z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Gdańskiego z wykładem: „Osada w Dębczynie. Ze studiów nad przemianami osadniczymi i kulturowymi na Pomorzu Zachodnim i Przednim u schyłku starożytności”. Serdecznie zapraszamy!

 

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Gorąco polecamy Państwu lekturę najświeższego tomu Extra limites. Continuatio – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz