AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

nieco więcej o naszym 41. spotkaniu z dr Magdaleną Piotrowską (IAiE PAN o/Łódź), która opowiadała nam o „Funkcji studni w przestrzeni osad środkowoeuropejskiego Barbaricum. Przykład osady kultury przeworskiej w Kwiatkowie, gm. Brudzew” znajdziecie Państwo tradycyjnie już w zakładce archiwum,  http://www.extralimites.pl/archiwum.  Oczywiście wciąż na kanale YouTube naszego projektu pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCgnr6RvFYWANurdUFVMb1Rg dostępny jest pełen film nagrany podczas wystąpienia Prelegentki – wciąż zapraszamy do zadawania pytań w systemie komentarzy i do zapoznania się z podstawową literaturą zaproponowaną przez dr Piotrowską.

Serdecznie pozdrawiamy Państwa!

 

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Gorąco polecamy Państwu lekturę najświeższego tomu Extra limites. Continuatio – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.