AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

jesteśmy świeżo po wrocławskim wykładzie Dr Joanny Zagórskiej-Telegi, który był pretekstem do ostatniego spotkania przed wakacjami (relacja w dziale Archiwum). Jako, że trwa sesja – tym z Państwa, którzy jeszcze walczą – życzymy powodzenia, natomiast w trakcie wakacyjnych wykopalisk – samych sukcesów i miło spędzonego czasu. No i oczywiście życzymy wspaniałego wypoczynku, a my widzimy się już w październiku. Wszystkiego dobrego!!!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Polecamy Państwu także lekturę książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz