AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

za nami 42. spotkanie, przypomnijmy- gościliśmy prof. dr. hab. Andrzeja Michałowskiego, Dziekana Wydziału Archeologii UAM w Poznaniu z wykładem: „Tajemnice mirosławskich kurhanów„. Krótka relacja ze spotkania i literatura do wykładu w zakładce Archiwum. A już 19 listopada widzimy się w Poznaniu – o szczegółach naszego kolejnego seminarium poinformujemy wkrótce!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Gorąco polecamy Państwu lekturę najświeższego tomu Extra limites. Continuatio – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz