AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło poinformować, że już w najbliższy piątek będzie miało miejsce kolejne, już 41. spotkanie w ramach naszego cyklu. Zapraszamy Państwa na wykład dr Magdaleny Piotrowskiej (IAiE PAN o/Łódź) – „Funkcje studni w przestrzeni osad środkowoeuropejskiego Barbaricum. Przykład osady kultury przeworskiej w Kwiatkowie, gm. Brudzew.” Wykład będzie miał premierę na kanale YouTube projektu Extra limites o godzinie 11.00, 23 kwietnia – zapraszamy pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCgnr6RvFYWANurdUFVMb1Rg. Po wykładzie zachęcamy do zadawania pytań w systemie komentarzy YT.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy Państwa!

 

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Gorąco polecamy Państwu lekturę najświeższego tomu Extra limites. Continuatio – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz