AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo – już jest!!!

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem bardzo dobrą wiadomością! Otóż właśnie ukazał się drugi tom naszego wydawnictwa – „Extra limites. Continuatio”! Stanowi on owoc spotkań, które mieliśmy okazję organizować w latach 2016-2018. Można w nim znaleźć artykuły prelegentów z Polski, Czech oraz Mołdawii. Gorąco polecamy Państwu lekturę tej pozycji – publikację ściągnąć można z adresu: http://archeo.uni.wroc.pl/Instytut-Archeologii/Publikacje/Nowosci/Extra-Limites-Continuatio.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że na wiosnę szykujemy pewną niespodziankę… O szczegółach będziemy informować wkrótce!

Tymczasem życzymy Państwu pogody ducha, dużo zdrowia i przyjemnej lektury!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Polecamy Państwu także lekturę pierwszego tomu Extra limites – książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.