AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

nowy, letni semestr akademicki 2019/2020 pragniemy zacząć mocnym akcentem, już po raz czterdziesty! W piątek, 6 marca 2020 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z prof. dr hab. Renatą Madydą-Legutko z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, która wygłosi wykład pt.: „Sytuacja kulturowa w dorzeczu górnego Sanu w okresie rzymskim i wczesnej fazie okresu wędrówek ludów”. Spotykamy się tradycyjnie o godzinie 11 w sali 202 Instytutu Archeologii UWr przy Szewskiej 48 we Wrocławiu. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Polecamy Państwu także lekturę książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz