AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

witamy Państwa po wakacyjnej przerwie i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach naszego cyklu. Tym razem, tradycyjnie już w piątek, 25 października 2019 w Poznaniu gościć będziemy dr. hab. Tomasza Gralaka z Instytutu Archeologii UWr z wykładem: „Archeologia okresu wpływów rzymskich – czy można inaczej?”. Spotykamy się w gmachu Collegium Historicum przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7 w sali 1: 63 o godzinie 11. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Polecamy Państwu także lekturę książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz