AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejne, 35. już seminarium w ramach naszego projektu. Tym razem w piątek, 26 kwietnia o godzinie 11 w sali 203 Instytutu Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ulicy Szewskiej 48 będziemy gościć dr. Jacka Andrzejowskiego z Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie. Nasz Prelegent, kierownik Działu Epoki Żelaza PMA przyjedzie do nas z wykładem zatytułowanym: „Swoi czy obcy? Modele cmentarzysk przeworsko-wielbarskich na prawobrzeżnym Mazowszu”. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Jednocześnie polecamy śledzenie naszego profilu na Facebooku – tam świeże relacje i dokumentacja fotograficzna z naszych spotkań. Zapraszamy  do polubienia!!!

Polecamy Państwu także lekturę książki prezentującej problematykę poruszaną w trakcie naszych seminariów na przestrzeni lat 2014-2016:

image description Publikacja Extra limites do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w zakładce Archiwum znajdą Państwo informacje o wszystkich spotkaniach, które już się odbyły oraz wszystkie zaproponowane przez poszczególnych Prelegentów listy podstawowych pozycji bibliograficznych, dotyczących tematyki poruszanej przez Nich w trakcie wykładów. Chętnych zapraszamy do zapoznawania się z nimi.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz